Sosyal Medya Yönetimi

SMM

“Sosyal medya her geçen gün büyümeye devam ediyor, üstesinden gelmezseniz o sizin üstenizden gelir!”

İçerik Yönetimi

Reklam Yönetimi

Planlama

Raporlar

Özel Teklifler

Strateji

Sizi Sosyal Medyaya Taşıyoruz

İnsanları etkin bir şekilde markanızdan haberdar etmek, daha fazla müşteri çekmek, web sitenize daha fazla trafik sağlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse, sosyal medyada olmalısınız! Sosyal medyada pazarlamanızı nasıl yaptığımıza ilişkin detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Markanızı Bilinirliği Yaratma

Markanızı sosyal medyaya taşımak, işletmenizi büyütme konusunda en etkili yöntemlerden biridir. Burası kesin! Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz sayesinde daha fazla takipçi çekebilir ve isminizi hafızalara kazıyabilirsiniz. Takipleriniz aynı zamanda potansiyel müşterilerinizdir. Peki bunlar kim? Nelerden hoşlanırlar? Sosyal medyayı nasıl kullanıyorlar? Bu üçünü biliyorsanız, o halde daha iyi iş yapmanın sırrını çözdünüz demektir!

Etkileşim

Daha fazla kazanç için hedef kitlenizle nasıl bağ kuracağınızı bilmeniz gerekir. Bunu sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz. Peki buna neler dahil? Daha fazla beğeni, daha fazla yorum ve tahmin edin, daha fazla satış! Lafla peynir gemisi yürümez; nasıl faaliyete geçeceğinizi bilmezseniz, bunların hiçbiri mümkün değildir.

Web Site Trafiğini Arttırma

Daha fazla web sitesi trafiği sağlama doğrudan daha fazla potansiyel müşteri ve satış anlamına gelir. Sosyal medya reklam hizmetlerimizi kullanmanızın tam zamanı! Web sitenizin dolup taşmasını sağlayacak her türlü özel reklam teklifi üzerinde düşünüyoruz. Sürdürülebilir reklam, yeni müşterileri çekmenin kilidi konumundadır ve bu olmadan ticari olarak hayatta kalmanız mümkün değildir.

Biliyor muydunuz?

Facebook

Araştırmalar, Facebook kullanıcılarının %66’sının en az bir markayı beğendiğini ya da takip ettiğini ortaya koyuyor. Facebook kullanıcılarının %74’ü ise Facebook’a her gün giriş yaptığını belirtiyor. 2 milyarı aşkın aylık aktif kullanıcının bulunduğu Facebook aracılığıyla, hedef kitlenize ulaşmanız zor olmasa gerek.

Instagram

Instagram kullanıcılarının %90’ı en az bir işletmeyi takip ettiğini söylüyor. Yani? Diğer bir deyişle, sevdikleri markalarla etkileşim kurmaya oldukça istekliler. Instagram kullanıcılarının %60’ından fazlası Instagram’ı yeni markaları keşfetmek için kullanıyor. Peki siz neyi bekliyorsunuz? Bu gemide herkese yer var.

Twitter

140 karakteri aşmadan dünyaları aşabilirsiniz.

Twitter kullanıcılarının %53’ü Twitter’da en az bir defa plansız alışveriş yaptıklarını söylüyor. İnsanları markanızdan haberdar olmasını mı istiyorsunuz? O zaman, Twitter’a katılın. Dünyanın en güvenilir sosyal medya platformlarından birinde güvenilir ilişkiler inşa edin.

Pinterest

Hangimiz Pinterest’te bir şeyler aramadık ki?

Pinterest kullanıcılarının %83’ü, bir noktada Pinterest’te gördükleri bir ürünü aldıklarını ifade ediyor. Ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak için bundan daha iyi bir platform olamaz! 400 milyonu geçen ve çoğu orta-yüksek gelirli kadınlardan oluşan bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz!

LinkedIn

90 milyonluk LinkedIn kullanıcısı, sosyal medyada büyük etki oluşturma gücüne sahip. Bunlardan 63 milyonu ise karar alıcı pozisyonlarda bulunuyor. İş dünyasının en popüler sosyal medya platformu ile hemen 500 milyonu aşan karar alıcı ve profesyonele ulaşın. LinkedIn kullanıcılarının büyük çoğunluğu üniversite eğitimine sahip ve 25 yaşın üzerinde.

İstatistikler her şeyi anlatır! Etkin bir sosyal medya stratejisi, konu markanızın tanınırlığını artırmak ve gelirlerinizi yükseltmek olduğunda kritik bir role sahiptir. Etkin bir sosyal medya pazarlama stratejisi, sosyal medyada reklam oluşturma ve paylaşmadan çok daha fazlasıdır. İçeriğinizin yeni, orijinal, hedefe yönelik, dahil edici ve markanız için özelleştirilmiş olması gerekir.