Dijital Marka Yönetimi

@adwidecreative

İçerik Yönetimi

Markanızın cevherini ortaya çıkararak dijital içerikleri potansiyel müşterilerinize sunmak için stratejiler oluşturuyoruz.

Planlama

Hedeflerinize ulaşmanızı ve başarı yolculuğuna koyulmanız için tepeden tırnağa her şeyi planlıyoruz. Markanızın tüm dünyada tanınması için özenle planlanmış ve sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Özel Teklifler

Cazip bir fırsata kim hayır diyebilir ki? Markanızı binlerce kişiye tanıtacak ve web sitenizin trafiğini arttıracak özel teklifler sunuyor ve bunların sonuca ulaşmasını sağlıyoruz.

Strateji

İyi bir strateji şu iki soruyu sorar: Mesajınızı kim iletecek? Pazarlama politikanız ne? Müşterilerinizle sürdürülebilir bir şekilde nasıl bağlantı kuracağınızı ve onları kim olduğunuz ve neler yaptığınız konusunda nasıl bilgilendireceğinizi iyi bilmeniz gerekir. Ad Wide Creative olarak biz de markalar için kusursuz dijital stratejiler geliştiririz.

Reklam Yönetimi

“Reklamsız iş yapmak karanlıkta yol almaya benzer.”

Markanız için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, doğru hedef kitlesine zamanında erişmektedir. Bütçenizi etkin bir şekilde kullanmak bir sonraki adımınız konusunda size öngörüler sunar.

Raporlar

Özel teklifleriniz, içerik ve reklamların durumu konusunda detaylı raporlar oluşturuyoruz. Ayrıca, bütçenizi daha iyi yönetebilmenizi sağlamak için ölçümler (örneğin erişim ve dönüştürme sayısı) de kullanıyoruz.