Arama Motoru Optimizasyonu

SEO

SEO nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir arama motorunun (örneğin Google) online içeriğinizin belirli anahtar kelime aramalarında yukarıda gösterilmesi için optimize edilmesi sürecidir. Arama Motoru Optimizasyonunu doğru bir şekilde yapmanız durumunda, daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz. SEO, markanızın / web sitenizin alıcı ve ziyaretçilere doğrudan erişmesini sağlar. Google, web sitelerinin arama sonuçlarında daha hızlı görünmesi için teknolojisini sürekli olarak iyileştirmektedir. Markanızın ilk sırada görünmesi, Google’ın markanızı sektörünüzde üst sıralarda olan markalar arasında olduğunu düşündüğü anlamına gelir.

SEO’nun sizin için neler yapabileceğini mi öğrenmek istiyorsunuz? Haydi gelin, kahvenizi hazırlıyoruz!

S.S.S. (SIK SORULAN SORULAR)

Neden SEO kullanmalıyım?

Arama sonuçlarının üst sıralarında görünen siteler, Google’ın güvendiği içerikleri ve bunlara ek olarak aramanızla en iyi eşleşen anahtar kelimeleri içerir.

 

Müşterilerinizin size daha kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız, iyi bir SEO’ya gereksinim duyarsınız. Bu, gösterilen sonuçlar arasında en üstte olmanın tek yoludur!

İnsanlar en çok hangi SEO araçlarını kullanır?

Belirli SEO araçları olmadan doğru bir Arama Motoru Optimizasyonuna sahip olmak mümkün değildir. Rekabet konusunda önde olmak istiyorsanız, hayatınız bunlara bağlıdır. Olmazsa olmaz bazı araçlar arasında: Semrush Moz, Ahrefs, KwFinder, Searchmetrics, LinkResearch Tool, Majestic, SpyFu ve DeepCrawl bulunur.

Anahtar kelimeleri nasıl bulurum?

Anahtar kelimeleri nasıl elde edeceğiniz konusu tamamen markalaşma ve pazarlama stratejilerine bağlıdır. Buna ek olarak, içeriğinizin ne kadar yaratıcı olduğunu ve çok dilli bir hedef kitleye yönelik pazarlama yapıp yapmadığınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Site içi ve site dışı SEO ne anlama gelir?

Site içi SEO (sayfa üzeri SEO olarak da bilinir) bir sitedeki elementlerin optimize edilmesi uygulamasıdır. Word Press gibi sistemlerde birden çok Seo aracılığıyla Seo denetimi yapılabilmektedir. Site içi Seo kapsamına URL denetimi, başlıklar ve içerikler girmektedir.

Site dışı / sayfa dışı SEO, sizi üst sıralara taşımak için site dışı bağlantılar ve sosyal medya hesapları ya da diğer harici sinyallere bağlantınızı sağlar. Bu işlem, aynı arama motorları tarafından bulunmanızı kolaylaştırır.

Kullanıcı deneyimi (UX) ve SEO ne anlama gelir?

Kullanıcı deneyimi (UX) odaklı SEO, oldukça etkilidir. Kullanıcıları potansiyel müşterilere dönüştürme niyetindeyseniz, sunduğunuz içeriğin sıkıcı değil, akıcı olması gerekir.

SEO’nun meyvelerini ne zaman toplarım?

Her türlü ayrıntıyı gösterecek bir analiz raporunu SEO sürecinin sonunda tarafınıza sunarız. Bunun ardından, buradaki verileri inceleyerek ya mevcut strateji için gerekli ayarlamaları yapar ya da birlikte tamamen farklı bir eylem planı kurgularız.

Akıllı Seo Teknolojisi

“Markanızı birlikte zirveye çıkaralım!”

SEMRush, Google Analytics, Search Console, Yandex Wordstat ve Baidu Keyword Planner gibi gelişmiş SEO araçlarını kullanmaktayız. Amacımız, paranızın karşılığını almanız. Her şeyi, ihtiyaçlarınıza göre ayarlamakta ve diğer platformlara en iyi şekilde entegre etmekteyiz.

SEO Stratejileri

“Doğru anahtar her kapıyı açar!”
SEO’dan sadece doğru stratejiyi uygulayıp tamamen kaliteye odaklanmanız durumunda fayda sağlayabilirsiniz. Öncelikle, durumunuzun ne olduğunu ve nelerin geliştirilebileceğini anlamak için bir araştırma yapıp sonrasında da doğru bir şekilde ayarlanmış anahtar kelime araştırmasından, küme oluşturma, teknik yapılanma, internet içeriği ve çok daha fazlasına uzanan uygun bir strateji geliştiririz. Uyguladığımız her strateji, her zaman piyasaya özgüdür. Yerelleştirme (hedef dil/kültür) ve eğilimleri her daim göz önünde bulundururuz. En çılgın hayallerinizin ötesinde bir başarı sağlamanızı hedefleriz.

SEO Yönetimi

Siz hayal edin, biz tasarlayalım!

SEO bir gecede gerçekleşmez! Bu nedenle, uzun vadeli bir stratejiye ihtiyaç duyarsınız. Hizmetlerimizi, ihtiyaçlarınıza uygun hale getirerek sunarız. Yaptıklarımız arasında içerik üretimi, Teknik SEO hizmeti, bağlantı oluşturma ve çok daha fazlasını bulundurur. Daha da ötesi, uluslararası pazarı odağımızda tutarak çalışmalarımızı sürdürürüz. Arama motorları ve hatta daha da önemlisi dünyayı her daim zihnimizin bir köşesinde bulundurarak stratejiler oluştururuz. Buna ek olarak, daha spesifik bir şeyin peşindeyseniz, bize söyleyin, hizmetlerinizi buna göre ayarlarız!

SEO Denetimi

İlerlemenizi görmek ister misiniz? Ya da yerel sınırların ötesinde nelerden faydalanabileceğinizi? SEO web sitesi denetimlerimiz, arama motoru performansınızı yükseltebilmeniz için size detaylı raporlarla nelerin uygulanacağı, değiştirileceği ya da ayarlayacağını gösteren kılavuzlar sunarız. Teknik uzmanlarımız sizlere yardım etmeye hazır!

Uluslararası Anahtar Kelime Araştırması

Müşterilerimizin bizi tercih etmesinin nedeni, hedef piyasalarda başarı sağlamaları için onlara doğru anahtar kelimeleri ve stratejileri bulmamızdır. Anahtar kelimeleri tercüme etmekten çok daha fazlasınız yaparız. Ürünlerinizi/hizmetlerinizi sunduğunuz kişilere hitap eden anahtar kelimeleri araştırır ve buluruz. Hedefimiz, orijinal olmaktır.

Bizi dijital pazarlama sektöründe öne çıkaran şey ne mi? Her bir pazar için ayrı anahtar kelime araştırması yapmamız. Bunun ardından anahtar kelimeleri İngilizce ve diğer dünya dillerinde yerelleştiririz. Buna hangi müşteri karşı koyabilir ki?

İçerik Yaratımı

Aradığınız şey reklam metni ise – dili her ne olursa olsun – size memnuniyetle yardımcı olacak olan yazarlarımız mevcuttur. Sizin ve markanızın farklı kültürlerde tanıtılması için buradayız. Anahtar kelime araştırmasını bütün dillerde yapıyoruz.