Blog

@adwidecreative

Hala web siteniz yok mu?

Web siteniz konuşsun!

Markalaşma adımlarının başlıcaları arasında kuşkusuz web sitesi ve web sitesi tasarımı en önce gelenlerdendir. Markanızı en doğru şekilde yansıtacak bir tasarımla web siteniz sadece bir site olarak kalmaz adeta dile gelir. Markanızı yansıtacak özgün ve yenilikçi tasarımları planlayıp hayata geçirmek için yolunuz mutlaka Ad Wide Creative’e düşmeli.

Reklam sadece sözlerden ibaret değildir !

Kelimeler çok şey anlatır kuşkusuz fakat zihinde kelimenin anlattığını canlandıracak güçlü görsel desteği, vermek istediğiniz mesajın daha net anlaşılır olmasını sağlar. Mesajınızı güçlendirmek için sağladığımız video,animasyon,motion grafik destekleriyle kampanyanızı sosyal medya platformlarına ve tabii ki dijital dünyaya entegre ediyoruz. Doğru slogan,efektif görsellikle markanıza dijital bir ışık tutun!
Sınırları aşın !

Dijital dünyanın sınırı yok. Her marka kendi topraklarının hükümdarı. Kurduğunuz ülkenin dili de markanızın iletişim dili. Ad Wide Creative, verdiği marka kimliği hizmetiyle markanızın dilini benzersiz olacak şekilde geliştirdiği stratejilerle tasarlar. Dünyanın dört bir yanına ulaşmanızı sağlayacak olan localization (yerelleştirme) ve birden fazla dil desteği hizmetiyle sınırları kaldırmanıza yardımcı olacaktır.
Zirveye giden yol bazen meşakkatli olabilir .
Dünya’nın en büyük markaları şu anda bulundukları konumlara süreç içerisinde doğru adımlar ve yenilikçi bakış açısı sayeside geldiler. Amazon, Microsoft gibi günümüzün büyük şirketleri ilk kurulduklarında sadece bir apartman dairesinden ibarettiler. Doğru kampanyalar, stratejik adımlar ve yenilikçi bakış açısıyla Dünya’nın en büyük şirketleri arasına kısa sürede girdiler. Küçük bir apartman dairesinde başlayan servünlerine zirvede devam ediyorlar. Sektöre dair söyleyecek bir sözünüz var ve neyi nasıl yapacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız Ad Wide Creative sizin ve markanızın yanında.
Gelin tanış olalım, dijitalliğe birlikte “ merhaba ” diyelim .

Dijital Dünya’ya Hoş Geldiniz !

Ad Wide Creative ile Dijital Dünyaya “ Merhaba ” deyin !