Performans Pazarlaması

@adwidecreative

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Web sitenizi daha görünür hale getirmek için Google Ads’i kullanmayı hedefliyoruz. Buna ek olarak, hedeflerinize münkün olan en kısa süre içerisinde ulaşmanız için stratejiler de üretmeyi hedefliyoruz. Sadece size ve markanızın hedeflerine en uygun olan platformları ve stratejileri kullanıyoruz. Amacımız, işiniz için en iyi çözümleri sunmak. Bununla birlikte, Google Ads her türlü sezonluk özel teklif veya küçük pazarlama etkinlikleri için en iyi çözümdür.

Arama Ağı Reklamları

Biri, sektörünüz hakkında Google araması yaptığında, karşılaşacağı ilk şey (optimize ettiğimiz) reklamlarınızdır. Daha fazla kişinin markanızdan haberdar olmasını istiyoruz. Bunu sağlamamızın en iyi yöntemi, arama sonuçlarında en üstte görünmenizi sağlamaktır.

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlar, kullandığımız çok özel teklif modelinden biridir. Favori web sitelerinde gezindiklerinde, YouTube videolarını izlediklerinde ya da X mobil uygulamasını kullandıklarında, markanızın hedef kitlenize ulaşabilmesi için rakipsiz görsel reklamlar hazırlıyoruz. Görseller – ve doğru program – çok şey anlatır. Hangisinin size başarıya götürecek anahtar olduğuna siz karar verin.

Ürün Listeleme Reklamları (PLA)

Öncelikle, ürün özelliklerinizi Google Merchant Center’a gönderir daha sonra da sizin için özel teklifler oluştururuz. Bu ikisi olduğunda, ürünleriniz Google’ın her yerinde ve sayısız farklı ağda görünür. Potansiyel müşteriler, ürünlerinizin neye benzediğini, fiyatlarını ve diğer önemli bilgileri görür. Bu, gerçek alıcıların ve potansiyel müşterilerin reklamlarınıza tıklamasını sağlamak için en garanti yöntemlerden biridir.

Video Reklamları

Video reklamları, ürünleriniz ve hizmetlerinizi YouTube ve Google’da yaygınlaştırmak için harika özel tekliflerdir. İşi bize bırakın! Video reklamları dört kategoriye ayrılır; yayın içi trueview reklamları, yayın dışı trueview reklamları, video keşif reklamları ve bumper reklamlar.

Faydaları

Tam kontrol imkanı

İhtiyaçlarınıza uygun teklif verme

Bütçeyi doğru harcayabilme fırsatı

Ölçümleme

Marka bilinirliği etkisi

Remarketing

“Buraya kadar geldiyseniz, daha fazla beklemeyin!”
Web sitenizi ziyaret eden kişilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlayın! Hedef kitlenize doğru reklamları göstererek daha fazla kazanç sağlayın! Karar verirken potansiyel müşterilerinizin sizi göz önünde bulundurma ihtimali oldukça yüksektir. Bu ihtimali iyi değerlendirmeniz ve onlara ürün ve hizmetlerinizi hatırlatmanız önemlidir!
Retargeting teknolojisi ile – Google’da “remarketing” – size bir ziyaretçi havuzu sunarız. Daha sonra, buradan veri alır ve özel teklifi tekrar yayınlarız. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi düşük bir bütçe ile tanıtabilir ve yüksek bütçeli müşterilerden kazanç sağlamanıza yardımcı olabiliriz.