E-ticaret, Web Site Tasarımı ve Geliştirme

@adwidecreative

Ürün ve hizmetlerinizi online olarak tanıtmak mı istiyorsunuz?

Markanızın tüm dijital pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Yaklaşımımız oldukça yenilikçi ve profesyoneldir. Yazılım ve altyapı adımları, e-ticaretin önemli bir parçasıdır. Müşteri döngüsü ve çok kanallı pazarlama konularında size yardımcı oluruz. Ayrıca, müşteri ilişkilerinizi yönetir, satış sonrası destek sağlar ve özel tekliflerinizi oluşturup yönetiriz. Ya satın alma teknolojisi? O da bizde!

• B2B (Business-to-business sales)
• B2C (Business-to-consumer sales)

Bütüncül Kanal Pazarlama

E-ticaret projenizin, tüm platform ve kanallarda sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Projenin her adımını A’dan Z’ye planlıyor, yürütüyor ve yönetiyoruz. Size, maksimum etkinlik ve fayda vaat ediyoruz. Nasıl mı? Tabii ki, web ve mağaza bazlı hizmet yaklaşımımızla. Yaptığımız her şey, müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlama amacını taşıyor.

E-Ticaret Yaşam Döngüsü Planlama

Öncelikle, müşterileriniz aradıkları ürün/hizmeti Google’da arayacaktır. Daha sonra, aradıklarını bulduklarında, doğrudan web sitenize ya da – daha da iyisi – mağazanıza yönleneceklerdir. Süreci kurgulama işini bize bırakın. Müşterilerinizin alışkanlıkları temelinde çeşitli senaryolar oluşturuyor ve sonra da bunları sisteme entegre ediyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Pazar, hali hazırda yüzlerce yazılım program ve stratejik uygulama ile dolup taşmakta. Size ve iş modelinize en uygun olanları arayıp buluyor ve e-ticaret deneyiminizi geliştirmek için kullanıyoruz.
Sizi, hayalini kurduğunuz uzun soluklu bir e-ticaret deneyimine hazır hale getirmek için neyin işe yaradığını, neyin işe yaramadığından ayrıştırıyoruz.

E-Ticaret Kurulumu

E-ticaret projenizi tepeden tırnağa analiz ve takip ediyor, gidişatı kurguluyor, her ayrıntıyı belgeliyor ve bunların size sunuyoruz.

B&B Pazarlama Çözümleri

İşletmeniz, business-to-business (B2B) satışlar gerçekleştiriyorsa, daha fazla müşteri kazanmanızı kolaylaştırıyoruz. Nasıl mı? Hedef kitlenize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayarak sizin ve satıcı ağınız için en doğru e-ticaret stratejilerini oluşturuyoruz.

E-Ticaret Özel teklif Yönetimi

E-ticaret sitenizin hedef kitlesine odaklanarak ölçülebilir özel teklif modelleri geliştiriyoruz. Sizin için yaratıcı özel teklif modellerini yeniden tasarlıyor ve bunların e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her şeyi ufak bir rapor haline getirip size sunuyoruz.
Öncelikle, hedef kitleye odaklı, ölçülebilir ve yaratıcı olan e-ticaret siteniz için özel teklif modelleri oluşturuyoruz. Daha sonra, bunları tasarım haline getirip uyguluyor ve gerçekleştirdiğimiz şeyleri belgeliyoruz.

E-Ticaret Teknoloji Danışmanlığı

Projenizin daha etkili bir şekilde yürütülmesini sağlayabilmek için sizi SaaS, SSL, bulut, satış, raporlama ve müşteri ilişkileri hizmetleriyle eşleştiriyoruz. Son olarak, elde ettiğimiz sonuçları size gösteriyor ve yüksek kaliteli, sürdürülebilir bir e-ticaret deneyimi için son ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz.

Online Reklam Yönetimi

Hedef kitlenize sosyal medya ve Google aracılığıyla ulaşıyoruz. Nasıl mı? Doğru içerik ve etkili reklamlarla! Bu ikisini bir araya getirin ve işte: maksimum fayda!

E-Ticaret Grafik Tasarım Hizmeti

İyi bir e-ticaret sitesinin yaratıcı ve iyi tasarlanmış olması gerekir. Tüm ana başlıklarınızı, e-posta şablonlarınızı, sosyal medya ve hatta baskı materyallerinizi oluşturuyoruz. Bunlar olmadan, e-ticaret yapmayı bırakın satış yapmanız bile mümkün değildir.

Ürün Fotoğrafları

Ürünlerinizi, fotoğraflar olmadan online olarak pazarlayamazsanız. Bir ürün fotoğrafı ne mi içerir? Konseptinizi. Endişelenmeyin, biz hallederiz! Sıkı durun! Fazlası da var! Ürünlerinizi karşı konulamaz hale getiren içerikleri de oluşturuyoruz. Bu ikisi olmadan e-ticaret sitesi de olmaz.