User Experience

UI / UX Design

Kullanıcı deneyimi (UX)

Sağlıklı bir kullanıcı deneyimi, iyi bir SEO’dan geçer. Ziyaretçilerin, web sitenize girer girmez ne yaptığı, Google’ın size nasıl değerlendirdiği konusunda önemli bir rol oynar. Sitenizde ne kadar vakit geçirdikleri, geri dönüş oranı, dönüşüm oranları, sayfa görüntülemeleri tamamen kullanıcı deneyimi (UX) ile ilgilidir.

Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı

Web sitenizin fonksiyonel olmasını istiyorsanız, sitenizin iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip olması gerekir! Bunun nedeni, kullanıcıların sitenizde gezinti yapmasını kolaylaştırmak için ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kategorilere ayırması ve organize etmesidir. Buna sahipseniz, müşteriler gelecek demektir! Kullanıcı Deneyimini tasarlarken web sitesi arayüzünün belirli unsurlara sahip olmasını sağlarız: mükemmel bir renk düzeni, hiyerarşi, görseller, tipografi ve düzen. Bunların herbirini, pazarlama hedefleriniz çerçevesinde dikkatli bir şekilde planlıyoruz.

Kullanıcı hedefleri

Müşteriler, arama motorlarına sorular sorar.

Sıralama

SEO içeriğinizin sizi daha görünür hale getirerek arama motorlarında yukarıda görünmesinin yolu.

Özellikler

İyi bir başlık, açıklama, URL ve yapılandırılmış veri ve ayrıca diğer önemli unsurlarla birlikte müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmanın yolu.

Veri

Müşteri deneyimi ile ilgili veri toplamak için için SEO kullanın ve büyük resmi görün! Bu veri ile ne mi yapıyoruz? Tabii ki kullanıcı deneyimini optimize ediyoruz!

Tekrarlama

SEO ve UX verinizi analiz ediyor sonra da web siteniz için yeni ve iyileştirilmiş bir strateji oluşturmak için kullanıyoruz.

SEO & UX

Konu, müşterilerin istediklerini bulmalarını sağlamak olunca sıkı çalışmalarımızın karşılığını alacağımızı umuyoruz. SEO ve UX birbirinden farklı iki şey olarak düşünmemelisiniz. Bu ikisine bir bir bütünün parçası olarak yaklaşılmalıdır. Kullanıcı deneyimini daha kolay ve erişilebilir hale getirmek hem müşterilerin zamandan sizin de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

SEO

• Web sitenize doğru trafiği getirin
• Marka bilinirliğini artırın
• Kazanç sağlayın

UX

• Web sitenizin trafiğini artırın
• Sorunsuz bir web sitesi deneyimi sunun
• Geri dönüşlerini optimize edin