Gizlilik Politikası

@adwidecreative

Gizlilik Politikasına Giriş

Bu gizlilik politikası beyanı, toplanan kişisel verilerin kullandığı, ifşa edildiği ve yönetildiği şekilleri ortaya koyar. Bu beyan, kişisel verilerin korunması için yasal bir gerekliliğin yerine getirilmesi amacını taşımaktadır. Bu politika, her türlü bilginin etkin bir şekilde korunmasını ve Ad Wide Creative’in tüm ilgili taraflara yönelik yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için Ad Wide Creative kontrol setinin kilit bir parçasını oluşturur.

Amaç

Bu politika, Ad Wide Creative’in kişisel olarak tanımlanabilir verilerin nasıl ve ne amaçlarla toplandığının ortaya konulması amacını taşır. Bu politikanın, tüm ilgili ortamlarda gösterilmesi/paylaşılması gerekmektedir.

Kapsam

Bu politika, Ad Wide Creative’in imkanlarını kullanan/bunlara erişim sağlayan (eski çalışanlar ve iş başvuruları da dahil olmak üzere) tüm çalışanları, müşterileri, web sitesi ziyaretçilerini, yüklenicileri, satıcıları ve ortak kuruluşları kapsar.

Politika Beyanı

Ad Wide Creative’in Veri Koruma Yasalarına uygun şekilde faaliyet göstermesi, çeşitli yollarla toplanan tüm kişisel verileri koruması ve verileri sadece gerekli olan süre boyunca muhafaza etmesi ve bu verilerin bu süre boyunca güvenliğini ve emniyetini sağlaması gereklidir. Herhangi bir ağa ya da kontrolsüz harici ağa erişim sağlanmayacaktır. Gerekli olması durumunda “bilinmesi gereken” temelinde uygun erişim sınırlamaları ve gözetimi uygulanır. Kullanılmadığında, uzaktan erişim imkanının devre dışı bırakılması gerekir.

Web Sitesi Ziyaretçileri

Aşağıdaki gizlilik politikası, ayrıca Ad Wide Creative’in web sitesi ziyaretleri esnasında sağlanan bilgiyi nasıl kullanacağını ve koruyacağını ortaya koyar. Ad Wide Creative, tüm web sitesi ziyaretçilerinin gizliliğinin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Ad Wide Creative’in web sitesi ziyaretçisinin tanımlanmasını sağlayacak türden bir bilginin sunulmasını talep etmesi durumunda, bu sadece bu gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılacak olup bu politikada herhangi bir değişiklik yapılması durumunda tüm medya/bağlantılar güncellenecektir.

Toplanan Bilgiler

Hakkınızda topladığımız bilgiler

Kişisel veri, kullanımı ile kişinin tanımlanabileceği herhangi bir bilgiyi ifade eder. Şu türdeki bilgileri toplarız: topladığımız Kimlik verileri, unvan, ad, soyad, şirketi adı, e-posta adresi ve telefon numarasını kapsar. Teknik Veriler, Coğrafi Konum, IP adresi (internet protokolü), işletim sistemi, cihaz türü; tarayıcı verisyonu ve tarayıcı türünü içerir. Kullanım Verileri ise web sitemizi nasıl kullandığınıza dair bilgileri (Google Analytics yardımı ile), tercihleri ve ilgi alanlarını içerir. Hakkınızdaki Kişisel Verilere dair herhangi bir Özel Kategoride veri toplama ve herhangi bir otomatik karar alma işlemi gerçekleştirmeyiz.

Kişisel verilerin toplanma yöntemleri

Hakkınızdaki kişisel verileri toplamak için web sitesi iletişim formumuz, e-posta ya da telefon yoluyla sorgulamalar yapmak ya da bilgi talep etmek – Bizimle sosyal medyada etkileşime geçmeniz – Hizmetlerimiz hakkında yorum yapmanız ya da görüş bildirmeniz (Google gibi bir Üçüncü Taraf platform yoluyla) de dahil olmak üzere farklı yöntemler kullanırız.

Toplanılan bilgilerle ne yapıyoruz

Bu bilgilere, ihtiyaçlarınızı anlamak ve talep ettiğiniz hizmetler hakkında size daha fazla bilgi sunabilmek için ihtiyaç duyarız. Bilgileriniz ayrıca sadece dahili kayıt tutma amacıyla bir CRM sisteminde de muhafaza edilebilir. Bu gizlilik politikası, bize verdiğiniz herhangi bir bilgiyi nasıl kullandığımız ve koruduğumuzu ortaya koyar. Sizden, kullanımı yoluyla tanımlanabileceğiniz herhangi bir bilgi istememiz durumunda; bu bilgilerin sadece bu gizlilik politikası ile uyumlu olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz. Bu sayfayı muhtelif zamanlarda güncelleyerek bu gizlilik politikasında değişiklikler yapmamız olası olup bu nedenle, değişiklikler konusunda bilgi sahibi olabilmek için lütfen bu sayfayı aralıklarla ziyaret ediniz.

Kişisel bilgilerinizin kontrolü

Kişisel bilgilerinin toplanması ya da kullanımını şu şekillerde kısıtlamayı seçebilirsiniz: Daha önce bizden bilgi almayı kabul etmişseniz, bunu herhangi bir anda e-postalarımıza olan aboneliğinizi sonlandırarak değiştirebilirsiniz. Aksi yasalarca emredilmedikçe, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmaz, dağıtmaz ya da kiralamaz ya da devretmeyiz. Veri Koruma Kanunları uyarınca, muhafaza edilen kişisel bilgilerinizin detaylarının değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Hakkınızda muhafaza edilen bilgilerin bir kopyasını almak istemeniz durumunda, bu web sitesinde verilen irtibat bilgilerinin kullanımı ile Gizlilik Görevlimize yazılı olarak posta göndererek bunu talep edebilirsiniz. Talep edilen bilgilerin tarafınıza 60 gün içerisinde sağlanması için gerekli çaba gösterilir. Hakkınızda muhafaza edilen bilgilerin hatalı ya da eksik olduğunu düşünmeniz durumunda, lütfen ilk durumda kullanılan adres bilgileri yoluyla ilgili detaylar ile birlikte mümkün olan en kısa süre içerisinde tarafımızla iletişime geçiniz. Tarafımız gerekli düzeltmelerin 60 gün içerisinde gerçekleştirilmesi için gerekli tüm çabayı gösterecektir.

Verilerin Saklanması

Herhangi bir yasal, muhasebe veya raporlama ile ilgili gerekliliklerin yerine getirilmesi de dahil olmak üzere hakkınızdaki kişisel verileri sadece toplanma amaçlarının gerçekleştirilmesi için gerekli olan süreler boyunca tutarız. Yasalar gereği, (iletişim, kimlik ve finansal veriler de dahil olmak üzere) müşterilerimiz hakkındaki temel bilgileri, müşterimiz olmayı sonlandırmalarından itibaren altı yıl boyunca tutmamız gerekir.

Web Sitesi Güvenliği

Bilgilerinizin güvende olmasını sağlama konusunda taahhüt veririz. Yetkisiz erişim ya da ifşaların önlenmesi adına çevrimiçi olarak topladığımız bilgilerin muhafazası ve güvenliği için fikizi, elektronik ve yönetsel prosedürlerimiz mevcuttur.

Harici Bağlantılar

Web sitemiz, ilgi alanınızdaki diğer web sitelerine yönlendirmeler yapan bağlantılar içerebilir. Ancak, sitemizden ayrılmak için bu bağlantıları kullandığınızda, diğer web siteleri üzerinde herhangi bir kontrolümüzün bulunmadığını aklınızda bulundurmanız gerekir. Bu nedenle, söz konusu siteyi ziyaret ederken sağladığınız herhangi bir bilginin korunmasından sorumlu olmamız mümkün olmayıp bu gizlilik politikası bu siteler için geçerli değildir. Dikkatli davranmalı ve bahsi geçen web sitesi için geçerli olan gizlilik politikasına göz atmalısınız.